Skip links

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

Gizlilik İlkesinin Kapsadıkları

Bu Gizlilik İlkesi, Dijital Pilot Reklam Sanayi Ticaret Limited Şirketi’nin ürün ve hizmetlerini geçmişte kullandığınızla ilgili bilgiler dahil olmak üzere, topladığı ve alınan kimliği belirleme potansiyeline sahip diğer bilgilerle ne yapılacağını kapsar. “Veriler” ve “Bilgiler”; adınız, adresiniz, e-posta adresiniz veya telefon numaranız gibi sizi tanımlayan, adınıza fatura düzenlemek ve ürün teslim etmek gibi amaçlarla kullanılabilecek bilgileri içerir.

Uygun olduğunda, kimliği belirlemek, adınıza fatura düzenlemek ve ürün teslimatı yapmak için kullanılabilecek, kampanya duyuruları yapmak için kullanılabilecek verilerin kullanımını gizlilik ilkelerimizde açıkça belirtiriz.

Bilgilerin Toplanması ve Kullanılması

Dijital Pilot Reklam Sanayi Ticaret Limited Şirketi; Dijital Pilot Reklam Sanayi Ticaret Limited Şirketi üyelik hesabına kaydolduğunuzda, e-posta listesine e-posta adresinizi kaydettiğinizde, üyeliksiz siparişleriniz için bilgi girdiğinizde ve Dijital Pilot Reklam Sanayi Ticaret Limited Şirketi sayfalarını ziyaret ettiğinizde, kimliği belirlemek, adınıza fatura düzenlemek ve ürün teslim etmek için kullanılabilecek, kampanya duyuruları yapmak ve sizinle iletişim kurmak için bilgiler toplar.

Dijital Pilot Reklam Sanayi Ticaret Limited Şirketi’ne kaydolurken, bazıları opsiyonel olmak üzere ad, soyad, e-posta, cinsiyet, doğum tarihi, TC kimlik no, adres bilgileri (adres, posta kodu, ülke, şehir, semt/ilçe, mobil telefon, telefon, faks), firma adı, vergi dairesi, vergi no gibi bilgileri istiyoruz.

Kredi kartı ödemelerinde talep edilen hassas kişisel bilgileriniz, güvenli işlem yapan SSL sertifikasına sahip sunucumuz tarafından ilgili bankanın ilgili birimine otomatik olarak aktarılır ve bu bilgiler herhangi bir çalışanımız veya üçüncü taraf ile kesinlikle paylaşılmaz ve depolanmaz.

Bilgilerin Paylaşılması ve İfşa Edilmesi

Dijital Pilot Reklam Sanayi Ticaret Limited Şirketi, hakkınızdaki bilgileri aşağıdaki durumlar haricinde veya izniniz olmadan başkalarına veya bağlı olmayan şirketlere kiralamaz, satmaz veya bunlarla paylaşmaz:

   

   • Bu bilgileri, gizlilik sözleşmeleri altında adımıza herhangi bir ürün göndermemiz gerektiğinde kargo firması ile paylaşırız.

   • Uymamız gereken mahkeme celplerine, mahkeme emirlerine, hukuki süreçlere veya otoritelerce bulunulan her türlü yasal talebe yanıt veririz veya yasal haklarımızı uygulamak veya yasal hak talepleri karşısında kendimizi savunmak için gerekli bildirimlerde bulunuruz.

   • Yasa dışı faaliyetleri, üzerinde dolandırıcılık şüphesi olan durumları, herhangi bir kişinin fiziksel güvenliğine yönelik potansiyel tehdit içeren durumları ve Dijital Pilot Reklam Sanayi Ticaret Limited Şirketi kullanım koşullarının ihlalini soruşturmak, önlemek veya bunlara karşı eylemde bulunmak için veya yasaların gerektirdiği diğer durumlarda, bu tür bilgilerin paylaşılması gerektiğini düşünüyoruz.

   • Dijital Pilot Reklam Sanayi Ticaret Limited Şirketi, başka bir şirketi satın alırsa, başka bir şirket tarafından satın alınırsa veya başka bir şirketle birleşirse, sizinle ilgili bu tür bilgileri aktarabilir. Böyle bir durum söz konusu olduğunda, hakkınızdaki bilgiler aktarılmadan ve farklı bir gizlilik ilkesine tabi olmadan önce, Dijital Pilot Reklam Sanayi Ticaret Limited Şirketi bu durumu size bildirir.

  Tanımlama Bilgileri

  Dijital Pilot Reklam Sanayi Ticaret Limited Şirketi, bilgisayarınıza tanımlama bilgileri yerleştirebilir ve bunlara erişebilir.

  Tanımlama bilgilerini reklam ağlarında hedef reklam kitlesi yaratmada kullanırız. Tanımlama bilgilerinin nasıl devre dışı bırakılacağı hakkında daha fazla bilgi edinmek için iletisim@dijitalpilot.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Hesap Bilgilerinizi ve Tercihlerinizi Düzenleyebilme ve Silebilme Durumunuz

  İstediğiniz zaman, size ait olan Dijital Pilot Reklam Sanayi Ticaret Limited Şirketi Hesap Bilgileri’ ni “Hesabım” sekmesinin altında “Üyelik Bilgilerim” ve “Adres Defterim” kısımlarından düzenleyebilirsiniz.

  Hesabınızın silinmesini veya üyeliğinizin iptal edilmesini 0531 791 26 33 numaralı telefondan müşteri hizmetlerimizi arayarak veya iletisim@dijitalpilot.com adresine e-posta yollayarak talep edebilirsiniz. Talebiniz site yöneticilerimiz tarafından gerçekleştirilir.

  Önceden kaydolduğunuz e-posta listemizden ayrılmak için size ulaşan kampanya bildirimleri e-postasının altındaki “listeden ayrılmak için buraya tıklayın” veya “unsubscribe list” yazısına tıklayabilir veya 0531 791 26 33 numaralı telefondan müşteri hizmetlerimizi arayarak veya iletisim@dijitalpilot.com adresine e-posta yollayarak listeden ayrılmayı talep edebilirsiniz. Talebiniz site yöneticilerimiz tarafından gerçekleştirilir.

  Gizlilik ve Güvenlik

  Sizinle ilgili bilgilere erişimi, size ürün veya hizmet sağlamak ya da işlerini yapabilmek için makul bir şekilde bu bilgilere ihtiyaç duyduğumuza inandığımız çalışanlarla sınırlarız.

  Sizinle ilgili bilgileri korumak için, yasal yükümlülüklerimize uygun fiziksel, elektronik ve prosedür tabanlı koruyucularımız vardır.

  Gizlilik İlkesi Üzerinde Yapabilecek Değişiklikler

  Dijital Pilot Reklam Sanayi Ticaret Limited Şirketi, zaman zaman bu ilke üzerinde değişiklikler yapabilir. Bilgilerinizi kullanma şeklimizle ilgili önemli değişiklikler yaparsak, Dijital Pilot Reklam Sanayi Ticaret Limited Şirketi hesabınızda belirtilen birincil e-posta adresine bir bildirim göndererek veya sayfalarımızda kolayca görünen bir bildirim yayınlayarak bu durumdan haberdar olmanızı sağlarız.0